Черкаська опозиція зірвала владі "соборні урочистості" в драмтеатрі. 80 % присутніх держслужбовців підвелися на знак поваги до політичних в`язнів

Сьогодні представники черкаської опозиції, зокрема, голова обласної організації "Фронту змін" Наталія Старікова, лідер молодіжного крила опозиції Ігор Сичов разом із депутатом Черкаської обласної ради Любов'ю Майбородою провели акцію на захист політв'язнів Юлії Тимошенко та Юрія Луценка.
На Театральній площі вони розгорнули транспарант "Свободу політичним в'язням!", а згодом пройшли з ним на сцену обласного драматичного театру ім.Шевченка. В залі якраз розпочалися офіційні урочистості до Дня Соборності України, організовані місцевою владою.
Опозиціонери звернулися до черкащан із закликом солідаризуватися на захист Тимошенко і Луценка. А також озвучили вимоги до влади щодо звільнення обох опозиційних політиків.
Черкаська опозиція зірвала владі "соборні урочистості" в драмтеатрі. 80 % присутніх держслужбовців підвелися на знак поваги до політичних в`язнів

На заклик Любові Майбороди вшанувати жертв політичних репресій в Україні піднялося близько 80 % присутніх у залі держслужбовців. «Стійкі олов`яні солдатики», заступники голови ОДА Рябцев та Прітченко, на «провокацію Майбороди» не повелися.
21.01.2013 18:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
20:09 21.01.2013 JILLY:
Гнати треба донецьку орду та їх посіпак з усіх посад - вони готові згноїти Україну, аби тільки загребти всю землю під себе.