"Кругом шпійони..."Черкаська опозиція затаврувала "опорника" Варича "провокатором-регіоналом"

"Кругом шпійони..."Черкаська опозиція затаврувала "опорника" Варича "провокатором-регіоналом"  Сайт об`єднаної черкаської опозиції «Про головне» пішов війною на координатора «Опори» Сергыя Варича. Привід –коментар Варича видання «Форбс-Україна» з приводу ситуації на проблемному 194 окрузі. Назва матеріалу - Обережно!!! Сергій Варич — провокатор від Партії регіонів.

«Сьогодні координатор виборчих програм громадської організації «Опора» в Черкаській області Сергій Варич у виданні «Forbes» ствержує, що голова Черкаської обласної партійної організації «Батьківщина» Анатолій Бондаренко нібито конфліктує з єдиним кандидатом від Об’єднаної опозиції в проблемному 194-му окрузі Черкас Миколою Булатецьким.
«Заяви Варича – його особисті домисли, позбавлені будь-якого підгрунтя та продиктовані бажанням показати власну значимість та поінформованість. Це – дешева і при цьому неякісна робота на В. Жуковську та Партію регіонів. Тепер із жалем можна констатувати що Черкаське відділення ГО «Опора» стало інструментом в руках регіоналів, які мріють про конфлікт в рядах «Батьківщини». Микола Булатецький був і є нашим єдиним кандидатом від опозиції по округу №194 у місті Черкаси. Прошу це запам’ятати усім, хто в майбутньому намагатиметься своїми провокативними коментарями розсварити Об’єднану опозицію Черкащини!» — прокоментував «новину» Анатолій Бондаренко».
17.01.2013 14:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter