Чи не пізно пити "Боржомі"? Бютівець Сас пропонує не проводити перевибори, а перерахувати голоси на проблемних округах

Чи не пізно пити "Боржомі"? Бютівець Сас пропонує не проводити перевибори, а перерахувати голоси на проблемних округах Сергій Сас планує обговорити з колегами питання про непризначення перевиборів на 5 мажоритарних округах, де Центрвиборчком не зміг встановити результат.
Про це він розповів у коментарі Gazeta.ua.
"Вибори відбулися. Були сформовані комісії, в них працювали люди, виборці проголосували, була певна явка. Крім того, на всіх, або майже всіх дільницях результати виборів комісії підбили. Вони виконали свої функції, держава за це заплатила гроші. Раптом, виникає ситуація, коли неможливо підбити підсумки виборів. Це могло відбутися тільки в тому випадку, що хтось протягом виборчого періоду порушив закон", - пояснив нардеп.
"Я не чув, щоб на якихось дільницях не відбулися вибори, - додав він, - або когось притягнули до відповідальності. Це значить, що вибори відбулися, бюлетені пораховані, спаковані і відправлені до ЦВК. А ЦВК взяла тайм-аут. Наразі там працює близько 500 осіб, які мають встановити результат: перерахувати голоси і встановити, чи порушувався закон. Тоді таких людей треба притягнути до відповідальності. Бо інакше складається враження, що коли хтось незадоволений результатом, тоді можна визнавати вибори недійсними. Це було б правильно і відповідно до закону".
Саме тому, на думку політика, оптимальний варіант - зобов'язати ЦВК перерахувати усі бюлетені.
"Проведення перевиборів — це знову величезні затрати бюджетних коштів, відволікання людей. Тим паче, що це були б повторні вибори, а не переголосування. Тому усі, хто програв, але хочуть отримати мандат, кинуться туди і на кожному окрузі буде по 30-40 кандидатів. Де ж тут елемент справедливості?", - підсумував нардеп.
16.01.2013 14:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter