Нардеп Тимошенко проголосував за Азарова, щоб "не дай Бог" в Києві про Тулуба не згадали

Нардеп Тимошенко проголосував за Азарова, щоб "не дай Бог" в Києві про Тулуба не згадалиЯк інформують в Черкаському відділенні КВУ, нардеп від 198 в/о Віктор Тимошенко дав інтерв'ю Сміла ТВ, в якому прокоментував мотиви своїх голосувань у Верховній Раді.
"Я особисто проголосував за голову Верховної ради Рибака Володимира Васильовича. Я рахую, що він все-таки фаховий голова Верховної Ради буде. Я не голосував за комуніста Калєтніка тому, що я рахую, що все ж таки першим заступником повинен бути хтось із опозиції. Я хотів проголосувати за Наливайченка, але Калєтнік набрав голосів і пройшов. Плідної йому праці і успіхів на посаді. Я також проголосував за Олега Кошулинського, котрий став другим заступником голови Верховної ради..."
"Потім, коли стало питання підтримки прем'єр-міністра, то ми з колегами-самовисуванцями, а я залишився позапартійним - не вступав ні до якої фракції так як і обіцяв своїм виборцям, ми порадилися і прийняли таке рішення: із того зла, котре єсть, обрати менше. Ми підтримали Миколу Яновича Азарова, бо ми все ж таки чітко розуміли: не підтримавши Миколу Яновича Азарова буде інша кандидатура, наприклад, як там Чечетов, чи, можливо, наш, не дай Бог, губернатор Тулуб чи такі інші герої. Тому вибравши найменше зло, ми запустили роботу нашого уряду."
25.12.2012 16:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter