На виборах черкаський «Фронт змін» підпрацьовував на регіоналів (документи)?

Цікаві факти стають надбанням громадськості після виборів.
Як відомо, батько й син Табалови, які «прогриміли» на всю Україну після відмови вступити до фракції «Батьківщини» у Верховній Раді , мають сильний вплив на Черкаську організацію «Фронту змін». Зокрема, її керівник Наталія Старікова є радником із стратегічних питань табалівської «Формули смаку» і гендиректором табалівської ЗАТ «Юрія». Відповідно, і в самій організації є чимало «табалівських».
Ще у вересні 2012 року Наталія Старікова намагалася замінити членів ДВК, поданих об’єднаною опозицією (про що видала розпорядження від 7 вересня 2012 року), на людей від Партії регіонів. Про це у доповідних записках повідомляють керівники Чорнобаївського та Драбівського штабів об’єднаної опозиції.
Копії доповідних - нижче:
На виборах черкаський «Фронт змін» підпрацьовував на регіоналів (документи)?
Клікніть для збільшення

На виборах черкаський «Фронт змін» підпрацьовував на регіоналів (документи)?
Клікніть для збільшення

Саме зараз об’єднана опозиція збирається розпочати «розбор польотів» у розрізі фінта, зробленого батьком і сином Табалових.

24.12.2012 16:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
12:13 25.12.2012 Vktor:
Пан Бондаренко, крутиться як уж на сковорідці… Не знає як врятувати свою шкуру, бо він по вуха у дермі: спалився що працював на регіони, та зливав округи. Продав дядя Толя, своїх партійців та колег, а тепер замовляє статті та намагається вилити бруд на Фронт Змін! Але ж це все дарма, бо Фронтовики це нормальні і принципові люди, та всі знають хто на справді зливав вибори по Черкаській області. Фронтовики для Бондаренко та компанії, як кість по серед горла, бо вони викривали його та ламали йому схеми по зливанню округів та заробітку «бабла»! Сподіваємося, що зовсім скоро керівництво Батьківщини засучить рукава та почистить партію від таких собі «Бондаренків».
11:17 25.12.2012 Zanyu-pravdu:
Бондаренко - ЗАПРОДАНЕЦЬ!!!.
Продав свій округ, продав Умань, Смілу продав тричі - Голову ОВК першого, Жиляєва, Тимошенку, третього, якось там на "З" - регіаналам, Смілянський район - Семиноге.
Краще розкажіть, як під час навчання членів ДВК лектор запитав, за кого будуть агітувати і голосувати, Смілянський район хором відповів - "ЗА Семиногу!!!"
А як Бондаренко здав список ДВК ще в серпні регіаналам, що люди почали відмовлятися працювати.
Розкажіть, як гроші крали, не додавали штабам.
Через таких бондаренків Батьківщина так мало набрала голосів і Даценко з Булатецьким зараз не у ВР!!!