Москаль нагадав про мукачівське кримінальне минуле Дернового

Москаль нагадав про мукачівське кримінальне минуле ДерновогоНародний депутат України Геннадій Москаль нічого хорошого про губернатора Черкащини сказати не може.
Про це він заявив на прес-конференції в Черкасах.
"Велике засилля донецьких робить негативний імідж владі. Людей треба підбирати не по-земляцькому принципу, а за професіоналізмом. Я не думаю, що черкаська земля, яка народила стільки відомих постатей, не могла б знайти на посаду губернатора достойну кандидатуру. Колись при Радянському Союзі, якщо перший секретар обкому був з іншої області, більше звідти не мало бути нікого. Це був залізний принцип. Якщо міністр був з Донецька, то в міністерстві вже ні на якій посаді не могло бути його земляка", - розказав Москаль.
Депутат зазначив, що начальник обласної міліції раніше був засуджений.
"Я думаю, що вина теперішнього губернатора є і в тому, що посаду начальника обласної міліції очолює людина, яка була засуджена. Губернатор мав спочатку вивчити біографію Дернового. Це ж не команда зеків підбирається, а, мабуть, керівників. Він був начальником Мукачевського міськвідділу міліції в період виборів мера. За допомогою кримінальних елементів громили виборчі дільниці, били народних депутатів-спостерігачів. А також з їхньою допомогою зв'язали сторожа, викрали й спалили бюлетені. Дерновий по цьому факту дав усі правдиві покази. І сприяв слідству генеральної прокуратури. Але раніше судимий не може очолювати обласну міліцію, навіть якщо він попав під амністію", - наголосив нардеп.
Любов Карнарук gazeta.ua
18.02.2012 10:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
12:52 18.02.2012 CompyT:
На фоне пРезидента он сявка (молодой, неопытный вор). От тюрьмы не хрен зарекаться. Москаль сам чуть не сел надолго, когда бомжей из Днепропетровска вывозил по беспределу. А чтобы такие к власти не приходили нужно было крепче держать в руках завоевания помаранчевой революции.