Старікова знову очолила Черкаський "Фронт Змін" й зайнялася чисткою рядів

Старікова знову очолила Черкаський "Фронт Змін" й зайнялася чисткою рядівЯк інформують у Черкаському «Фронті Змін», депутата облради Наталія Старікова, яка на час парламентських виборів склала з себе повноваження голови обласної організації, повернулася на посаду. Це сталося на обласній конференції політичної партії "Фронт змін".
Також партійці проаналізували участь місцевих організацій обласної партійної організації у виборчій кампанії і дали їй оцінку. Окрім того, відбулася перевірка членів партії, депутатів, членів ради стосовно активності їх роботи у виборчій кампанії, принциповості і працездатності, політичної приналежності.
- Виборча кампанія стала віддзеркаленням переваг і помилок місцевих партійних осередків. Вона ще раз показала можливості й потребу у змінах організаційної структури, матеріальних і нематеріальних ресурсів, - сказала Наталія Старікова. - Зробивши оцінку діяльності кожної партійної організації "Фронту змін" на Черкащині, ми разом із керівниками осередків і активом дійшли висновку, що в окремих осередках необхідно оновити лави членів партії.
Так, реорганізація відбудеться у складах рад і членів партії Золотоніської та Канівської міських організацій партії, Жашківської, Катеринопільської, Тальнівської, Чорнобаївської, Смілянської та Городищенської районних організацій.
- Найголовніше, що я винесла з цієї кампанії - те, що є команда однодумців, які в складних ситуаціях є працездатними і принциповими. на яких можна покластися і які чітко працюють на виконання стратегічних цілей і завдань, що ставить перед ними партія і виборці. Також протягом усієї виборчої кампанії відчувалася підтримка і допомога керівництва партії "Фронт змін", - підкреслила Наталія Старікова.
19.12.2012 13:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter