Томенко про "двічі несудимого" нардепа Ничипоренка: унікальний приклад виборчого окозамилювання

Томенко про "двічі несудимого" нардепа Ничипоренка: унікальний приклад виборчого окозамилюванняЕкс-заступник голови Верховної Ради України Микола Томенко звернув увагу на перші кроки в новообраному парламенті мажоритарника від в/о №199 Валентина Ничипоренка.
На жаль, не всі черкащани дослухалися до аргументів опозиції під час виборчої кампанії та багато з них повірили так званим «самовисуванцям» – мільйонерам, які обіцяли захищати мешканців Черкащини і визволити Тимошенко з політичного ув’язнення.
Нині у новоствореній Верховній Раді вже проявились перші такі «борці», які, як і прогнозувала об’єднана опозиція, одразу ж приєдналися до Партії регіонів та підтримують усі її рішення.
Так, на фоні інших самовисуванців, які, так би мовити, «тонко» обманювали виборців, Валентин Ничипоренко – унікальний, але яскравий приклад виборчого окозамилювання. Адже кандидат у депутати, який усю свою виборчу кампанію побудував на обіцянках визволення Юлії Тимошенко та боротьбі зі злочинною владою, у перший же день своєї роботи народним депутатом вступив до провладної більшості – фракції Партії регіонів – і слухняно виконує усі її рішення.
«Для нас важливим є не лише донести до виборців реальну інформацію про їхніх обранців, а ми ставимо перед собою і завдання ухвалити закон про можливість відкликання народних депутатів. Щоб у разі невиконання своїх передвиборчих обіцянок та зради своїх виборців, громадяни мали не лише право, а і всі механізми позбавити такого депутата мандата», – зазначив Микола Томенко.
18.12.2012 15:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter