Завтра в Корсунь-Шевченківському пікетуватимуть міськраду на знак протесту проти "ганебного ставлення до українських святинь"

Завтра в Корсунь-Шевченківському пікетуватимуть міськраду на знак протесту проти "ганебного ставлення до українських святинь"   Як повідомив Провінції голова Корсунь-Шевченківської громадської організації «Правовий простір» Олег Собченко, 14 грудня в Корсунь-Шевченківському представники політичних партій та громадських організацій міста та району пікетуватимуть сесію міської ради.
За словами О. Собченка, протестувальники висловлять незгоду з тим, що в центрі міста активно провадиться незаконна забудова за мовчазної згоди міського голови та депутатів, Також, на думку активістів, міська влада не утримує в належному стані пам"ятники, зокрема, вже рік в аварійному стані перебуває пам"ятник жертвам Голодоморів, десятки років не ремонтуються погруддя Шевченка, стелла на в"їзді в місто з зображенням Шевченка, потребує перенесення погруддя Хмельницькому.
У свою чергу, зазначає Собченко, радянські пам`ятники ремонтуються регулярно. Ганебне ставлення влади до українських святинь спонукало громадських
активістів до організації акції непокори.
13.12.2012 11:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter