Старікова мріє нарешті заспівати з Тулубом, Черняком і Кузьмінським "Как здорово, что все мы здесь сегодня собрались..."

Старікова мріє нарешті заспівати з Тулубом, Черняком і Кузьмінським "Как здорово, что все мы здесь сегодня собрались..."Черкаська обласна рада повинна зібратися на позачергове засідання, щоб дати оцінку перебігу й результатам парламентської виборчій кампанії на Черкащині, а також фальсифікаціям, які мали місце під час підрахунку голосів. Так вважає депутат облради від фракції "Фронт змін" Наталія Старікова.

— Вибори вже місяць як закінчилися, сталося багато подій, а сесія досі не відбулася. По-перше, необхідно проаналізувати вибори та дати оцінку всім тим порушенням і фальшуванням, які фіксувалися під час кампанії. По-друге, звернутися до Генерального прокурора та Президента України з проханням пришвидшити визначення результатів виборів по так званим "проблемним" округам — 194 і 197. Є переможці — Микола Булатецький й Леонід Даценко, і є всі документи, які підтверджують їх перемогу над опонентами", — заявляє Наталія Старікова.

Для скликання позачергового засідання сесії необхідна згода третини депутського корпусу. Це 35 голосів. Наталія Старікова переконана — потрібну кількість підписів удасться зібрати. Адже в обласній раді нараховується 22 депутати-опозиціонери з фракцій "Батьківщина" і "Фронт змін", а також 5 позафракційних.

— Ми повинні висловити свою позицію. Хотілося би також побачити позицію колег по сесійному залу, — зауважує Наталія Старікова.
04.12.2012 16:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
20:11 04.12.2012 O.ChUPRINA:
Чому не підтримати таку добру пропозицію депутатам Черняку В.П., Кузьмінському А.І.,Лезі Ю.Г.,Монке С.Ю.,Лук"янцю В.Л.,Тимошенку М.І.,Горбенко Н.А.,Вовченку В.П.,Рибаку А.М.? Як учасник виборчого процесу обов"язково виступлю на цій сесії.