Яценюк: на 194, 197-му та 3-х інших "проблемних" округах голосуватимуть до тих пір, поки не переможуть кандидати від влади

Опозиція заявляє, що подасть до Європейського суду з прав людини позови щодо всіх п'яти округів, на яких мають намір провести перевибори.
Про це з трибуни парламенту заявив один з лідерів об'єднаної опозиції Арсеній Яценюк.
"Ми подамо до Євросуду з прав людини позови щодо всіх округів, де Партія регіонів разом з ЦВК відмовилась встановлювати законне волевиявлення українців", - заявив він.
"Українська Опозиція категорично заперечує перевибори на тих округах, де ЦВК разом з ПР відмовилась встановлювати результати голосування", - додав Яценюк.
"Мотивація ПР тільки одна: там де вони програли вибори, вони будуть влаштовувати перевибори до того моменту, доки через сфальшовані протоколи не будуть встановлені результати виборів на користь Партії регіонів", - додав Яценюк.
Як відомо, у Верховній Раді зареєстровано чотири різних законопроекти про зміни до закону про вибори, які б дозволили проведення перевиборів на п'яти "проблемних" округах: на 94 з центром в Обухові, 194 та 197 на Черкащині, 223 у Києві, 132 у Первомайську.
Раніше регіонали заявляли, що зміни до закону про вибори розглядатимуться у вівторок. Однак у порядку денному на вівторок цих законопроектів немає.
Українська правда
20.11.2012 15:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter