НОВИНА ВІД ЧИТАЧА: НА ВИБОРАХ ВРАЗИЛА НЕ ЛИШЕ ВЛАДА, А Й НАЦІОНАЛІСТИ

На виборах в області неприємно вразила не лише влада, а й націоналісти.
В.о. голови обласного осередку ВО «Свобода» Ю.Б.не виплатив гроші більшій частині членів дільничних виборчих комісій і спостерігачів від партії.
Якби не виплатив усім, було б зрозуміло: «Партія народна – грошей немає». Але ж ні, частині виплатив. При чому, прикольно – кому 50, кому 100, кому 200 гривень. Від решти «морозиться».
Телефонували в Київ. Там кажуть: «Звертайтеся до Б., кошти на оплату передані».
Таких націоналістів нам не потрібно.
Прохання всім членам ДВК від «Свободи», хто не отримав винагороду за роботу, повідомити до контрольно-ревізійної комісії та політвиконкому ВО «Свобода» за телефонами: № 0-800-50-29-31, № 0-800-50-29-31-0, або пишіть на адресу електронної пошти: vo@svoboda.org.ua.

Читач push02220
15.11.2012 13:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
23:33 26.11.2012 bezludivka:
Нарешті ви отямилися. Ваші усілякі звернення до Тягнибока нічого не дадуть. ВО Свобода - це ворог українського націоналізму і маріонетка ПР. Вам в ній робити нічого. Вас дурять і дуритимуть не раз. То ж виходьте з партії та ставайте до боротьби проти ВО Свобода! Слава Україні!
12:28 26.11.2012 Tetiana:
Звернення від рядових партійців Черкаського обласного осередку до всіх націоналістів!
Побратими, почуйте крик серця рядових членів Черкаського обласного осередку ВО «Свобода»!!!
Наш керівник, Юрій Ботнар намагається розпустити обласну організацію і таким чином виключити з неї неугідних йому людей. 
Але ж це 80% усієї організації!!!!!!!!!!! Мало того, що накрав кошти за виборчу кампанію – так йому хочеться вигнати з підпорядкованої йому організації більшу частину вірних «Свободі» партійців.
Передайте цю інформацію іншим, та не допустіть перереєстрації Черкаського обласного осередку «Свободи».
       
         Це потрібно зупинити!!!!!!!!!!!!!!!!!
15:03 16.11.2012 Koropec:
Очільникові ВО Свобода Олегу Тягнибоку вже давно потрібно було звернути увагу на Черкаську обласну організацію. Спочатку Тетяна Чорномаз "сиділа" на фінансових потоках обласної ВО Свобода, а коли незадоволення партійців дойшло до кипіння після невиплати коштів районним організаціям ВО "Свобода", її тихо "прибрали"... в радники.Сьогодні вже її вихованець Юрчик Ботнар "крошить батона".До яких пір районні організації ВО Свобода будуть терпіти, цих махінаторів! Має відбутися повна заміна збанкрутілих уманських очільників.
член ВО Свобода з смт Лисянка М.Вер -кий