Партія регіонів не збирається платити спостерігачам, агітаторам та членам комісій на 194 ОВО?

Партія регіонів не збирається платити спостерігачам, агітаторам та членам комісій на 194 ОВО? Агітаторам, членам комісій та спостерігачам від Партії регіонів, які працювали на території 194 ОВО, досі не заплатили грошей за участь у виборах. Про це Провінції розповів один з агітаторів, який у день виборів працював спостерігачем від ПР на виборчій дільниці.
- Перед виборами я повинен був знайти на дільниці тих виборців, які не могли вийти з квартири, щоб проголосувати, - розповів він. – Я повинен був у день голосування привезти до них представників ДВК, щоб ці люди проголосували. Також необхідно було виявити людей, котрі хотіли проголосувати, але їм важко було дійти до дільниці. Таким виборцям надавався транспорт.
За словами нашого співрозмовника, Партія регіонів винна йому 800 гривень за роботу агітатора та 280 гривень – за участь у виборах як спостерігача.
- По 194 ОВО Регіони не заплатили близько 1 200 особам, - говорить співрозмовник. – Люди обурені. У партійному штабі мені сказали, що гроші затримує Київ. На носі повторні вибори на 194-му окрузі. Я працювати до них вже не піду.
14.11.2012 11:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
18:36 14.11.2012 rotmistr24:
Схоже не збирається платити своїм спостерігачам і партія "Удар"в місті Сміла. Обіцяли через 2-3 дні після виборів... а наразі не відповідають на телефонні дзвінки, посилаючись на їх поломку.