Черкаські опозиціонери: "На суботній мітинг двоє людей вже прийшли з вилами..."

Черкаські опозиціонери: "На суботній мітинг двоє людей вже прийшли з вилами..."- Сьогодні у Черкасах відбулась чергова, післявиборча, прес-конференція об'єднаної опозиції. На ній взяли участь заступник керівника обласного виборчого штабу Об'єднаної опозиції Наталка Старікова, Кандидат від Об'єднаної опозиції «Батьківщина» по округу №200 Максим Поляков. Було запрошено і мене, як координатора руху ЧЕСНО на Черкащині та голову ГО "Воля ХХІ", - пише Назар Обідзінський у своєму блозі.
Говорилося в основному про хід виборів, ситуацію з підрахунком голосів, зокрема на т.зв. "проблемних" округах №№194 та 197, де перемогу здобули кандидати від опозиції Микола Булатецький та Леонід Даценко. Говорилось про те, що влада в Україні припустилась таких порушень у ході виборчого процесу, про які не можна було і уявити. Як "чеснівець", я відзначив, що дуже "чесно" в угоду владі відпрацювали й продовжують відпрацьовувати міліція, Беркут, прокуратура, суди. Розказав присутнім журналістам, як дивували міжнародних спостерігачів, з якими я працював, такі факти, як заміна буквально за годину до виборів членів дільничних виборчих комісій (а подекуди і голів), які не мали жодної уяви про роботу в цих комісіях, заміна на ОВК системних адміністраторів на серверних, які не мали ніякої підготовки та не могли працювати ні з відповідними програмами, ні з самою документацією.
Також я відзначив, що зараз головне завдання усіх нас - захистити свій вибір. Не особисто Булатецького чи Даценка, а саме СВІЙ вибір. Адже влада його у нас по-злочинному відбирає. Влада плює на наші права, наш вибір, нашу громадянську позицію. Вона вже перейшла межу. А те, що на неї чекає в недалекому майбутньому, вже продемонстрував приклад на суботньому мітингу в Черкасах: двоє чоловіків прийшли з вилами...
12.11.2012 15:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter