У Черкасах та Каневі мітингувальники ухвалили резолюції, що вимагають покарати всіх винних у фальсифікаціях до, під час і після виборів

У Черкасах та Каневі мітингувальники ухвалили резолюції, що вимагають покарати всіх винних у фальсифікаціях до, під час і після виборівЯк вже повідомлялося у Провінції, 10 — 11 листопада у Черкасах і Каневі пройшли мітинги проти фальсифікацій результатів виборів у 194 та 197 округах.
На Соборній площі в Черкасах зібралось кілька сотень мітингувальників, а в Каневі біля приміщення окружної комісії — більше трьохсот людей.Вони вимагали відставки голови Черкаської облдержадміністрації Сергія Тулуба, а також порушення правоохоронцями кримінальних справ проти голів окружних виборчих комісій 194 і 197 в області за спотворення результатів волевиявлення народу.

У обох «гарячих точках» виборів на Черкащині мітингувальники ухвалили схожі резолюції, де ще раз поставили жорстку вимогу перед президентом Віктором Януковичем звільнити губернатора Тулуба і начальника управління МВС в області Валерія Дернового, а також порушити кримінальні справи проти голів окружкомів 194 і 197 Ольги Козько та Максима Онищенка. Наводимо повний текст резолюції:

«Ми, громадяни України, жителі м. Черкаси та області висловлюємо свою глибоку стурбованість масштабними фальсифікаціями результатів волевиявлення громадян при підведенні підсумків виборів Народних депутатів України, що відбулися 28 жовтня 2012 року.

Під час проведення виборчої компанії, підрахунку голосів на Дільничних виборчих комісіях та Окружних виборчих комісіях № 194 та № 197 нами були зафіксовані численні факти фальсифікації виборів та підробки протоколів. З цього приводу ми звертались до прокуратури з проханням вжити відповідних заходів реагування.

На жаль, правоохоронні органи проявили злочинну бездіяльність. Пряма відповідальність за бездіяльність правоохоронних органів лягає на голову Обласної державної адміністрації Тулуба С.Б. та керівника УМВС України в Черкаській області Дернового В.В. У нас є всі підстави вважати Тулуба С.Б. та Дернового В.В. особами, котрі сприяли здійсненню цих фальсифікацій:

- Вимагаємо від Президента України звільнення голови Черкаської обласної державної адміністрації Тулуба С.Б. із займаної посади.

- Вимагаємо від Генерального прокурора України Пшонки В.П. терміново порушити кримінальні справи проти фальсифікаторів виборів у 194 та 197 виборчих округах.

- Вимагаємо від Міністра внутрішніх справ Захарченка В.Ю. відставки начальника Управління МВС України в Черкаській області Дернового В.В.»

У разі, якщо законні вимоги громади не будуть виконані і справедливі результати голосування так і не будуть встановлені, черкащани обіцяють вдатись до радикальних методів. До слова, дехто із мітингувальників уже прийшов на народне віче з вилами, пише Про Головне...
12.11.2012 10:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter