У Черкасах опозиціонери провели віче проти виборчих фальсифікацій

У Черкасах опозиціонери провели віче проти виборчих фальсифікаційВ Черкасах відбулося віче, організоване об`єднаною опозицією. За інформацією УНН, метою зборів стала вимога громади міста до влади визнати вибори в одномандатних округах №194 та №197, де перемогли кандидати від об'єднаних сил опозиції, дійсними, та оголосити результати згідно первинних протоколів із дільничних комісій. Про це УНН повідомили у прес-службі Черкаської обласної організації ВО "Свобода".

Ініціатором зібрання став кандидат у депутати від об'єднаних сил опозиції в окрузі №194 Микола Булатецький, що переміг свого основного конкурента Валентину Жуковську на 12 тис. голосів. Мітинг проводив голова Черкаської міської організації ВО "Батьківщина" Максим Булатецький.

Під час зборів виступали зокрема й кандидат від об'єднаної опозиції в мажоритарному окрузі №197 Леонід Даценко, що переміг Богдана Губського, який розповів про всі фальсифікації та брутальне застосування сили "Беркутом", який просто вивіз голову комісії та печатку з ОВК, що дало можливість змінити результати голосування так, щоб оголосити переможцем Губського.

На мітингу також виступали діячі громадсько-політичного життя Черкас та Черкащини, представники об'єднаних сил опозиції та партії "УДАР".

Метою віче стала вимога громади визнати результат виборів у окрузі №194 (місто Черкаси), де з великим відривом переміг кандидат від об'єднаної опозиції Микола Булатецький, встановити за первинними протоколами з ДВК результати виборів у окрузі №197 (з центром у Каневі) та не спотворювати вибір більшості краян, які обрали народним депутатом кандидата від об'єднаної опозиції Леоніда Даценка. Також українці області вимагають відставки голови ОДА Сергія Тулуба, який несе персональну відповідальність за усі фальсифікації, що відбувалися до, під час та після виборчого процесу.
12.11.2012 09:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter