Опозиція : треба притягнути до кримінальної відповідальності як губернаторів, так і рядових членів ОВК і суддів

Опозиція : треба притягнути до кримінальної відповідальності як губернаторів, так і рядових членів ОВК і суддівУ вівторок, 6 листопада опозиція оприлюднила список людей, які, на їхню думку, фальсифікували вибори в округах.
Список прізвищ міститься на п’ятьох сторінках проекту постанови про створення парламентської тимчасової слідчої комісії про розслідування фактів фальсифікації.
Опозиція просить притягнути до кримінальної відповідальності як чиновників рівня губернаторів, так і рядових членів ОВК і суддів.

Зокрема, у списку претендентів на 6-річне ув’язнення опинився голова Черкаської ОДА Сергій Тулуб, голова ОВК №194 Ольга Козько, голова ОВК №197 Максим Оніщенко, кандидати в депутати Валентина Жуковська і Богдан Губський, члени окружної комісії №194 Тетяна Гуляш, Наталія Драник, Володимир Переломов, Наталія Чала.

У додатку до постанови опозиціонери наводять факти, які можуть лягти в основу кримінальних справ – по кожному округи описані допущені чиновниками порушення.
Однак у вівторок Верховна Рада відмовилася ухвалювати постанову опозиції і розбиратися з конкретними фактами фальсифікації і карати винних.
Натомість депутати створили слідчу комісію щодо з’ясування обставин встановлення результатів волевиявлення громадян у "проблемних" округах. До неї увійшли такі одіозні персонажі, як Вадим Колесніченко і Владислав Лук’янов.

"Українська правда" опублікувала текст постанови з повним списком прізвищ людей, які, на думку опозиції, фальсифікували вибори. Також опублікований додаток до документу, в якому описані факти фальшування.Читайте тут.
07.11.2012 14:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter