65-річна канівська пенсонерка зняла побої після нічного нальоту "орлів Дернового" на 197 ОВК

65-річна канівська пенсонерка зняла побої після нічного нальоту "орлів Дернового" на 197 ОВКЯк повідомляє Народ.UA, 65-річна пенсіонерка Галина Мовчан сьогодні вранці зняла побої. Вона була присутня біля окружної виборчої комісії № 197 в Каневі, коли о 5 годині ранку туди ввірвалися «беркутівці».
«Ми знали, що на нас нападатимуть, це ж уже не раз було. Але цієї ночі спочатку приїздило авто в розвідку, щоб подивитися, скільки нас. Коли автовокзал відкрили о 5 годині, ми зайшли в ту частину, де знаходяться бюлетені і охороняли їх. Коли автобус з «Беркутом» приїхав, ми заблокували двері в кімнату, де знаходилися бюлетені. Проте вони пішли в кімнату, де зберігалися протоколи. Тоді ми хотіли не випустити їх із приміщення. Нас було душ 20. Ми почали двері притримувати, але вони двері вибили, розкидали нас. Я зараз знімаю побої, бо побили руки і в животі щось болить. Багатьох хлопців по спинах били. Мені тільки по руці дуже попало кийком, а тоді штовхнули, то я вдарилася об цемент», - розповіла в коментарі НародUA Галина Мовчан.
Зараз жінка перебуває у Канівській районній лікарні. Вона вже пройшла ультразвукове дослідження.
«Вирішила зняти побої. Бо що ж це за безпредєл, як же нашим дітям жити? Рука болить і в животі болить, але наче лікарі кажуть, що нічого не поламано і не відбито. Я захищаю своє волевиявлення, бо що ж це за розбій такий?! Мені 65 років, я пенсіонерка, але я за своїх дітей вийшла. Бо в мене діти, внуки, правнук один вже є, і я хочу, щоб вони жили в нормальній країні, а не в такій страшній. Дочка мене не пускала – каже: «Мамо, не йди, бо на похорон грошей немає». Але я пішла», - зізналася пенсіонерка. Вона кожного дня чергувала біля ОВК хоча б по кілька годин. Каже, що бачила вже не один «штурм», бо кілька разів залишалася на чатах біля будівлі автовокзалу вночі.
«Я була спостерігачем, знаю, які наші результати, ми майже на 5 тисяч перемагаємо, то за що нас карать? І чого ми не можемо визнати переможцем того кандидата, який дійсно переміг? Зі мною була жіночка, як звать – не знаю, але у неї розірвали пальто і дуже сильно побили. Вона ще кийок вирвала у «беркутівця» і не віддала. Але побоялася знімати побої. А я вирішила, що якщо боротися, то до кінця. Що буде, те буде. А буде, як Бог дасть», - сказала Галина Мовчан.
07.11.2012 12:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter