Позичивши в Сірка очі, мультимільйонер Губський готовий знову продути на виборах духовно багатому Даценку

Позичивши в Сірка очі, мультимільйонер Губський готовий знову продути на виборах духовно багатому ДаценкуПрес-служба кандидата в народні депутати України Богдана Губського оприлюднила заяву, текст якої наводимо нижче.

Заява кандидата в народні депутати України БОГДАНА ГУБСЬКОГО щодо ситуації на 197-му виборчому окрузі:

У випадку проведення перевиборів на 197-му виборчому окрузі готовий взяти у них участь і довести, що маю підтримку більшості виборців округу.

У випадку перевиборів з метою чесного і об’єктивного встановлення результатів голосування пропоную, щоб підсумкові дані голосування як на виборчих дільницях, так і в окружній виборчій комісії були зачитані в режимі прямої трансляції. Вся процедура засідання і підрахунку голосів окружною виборчою комісією також має проводитись в режимі цілодобової відеотрансляції.

На кожній дільниці має бути присутній офіційний міжнародний спостерігач. Крім того пропоную, щоб у приміщенні, де працює ОВК, під час підрахунку голосів та встановлення підсумкових результатів голосування був присутній представник Центральної виборчої комісії України.

Результати перевиборів не мають викликати жодних сумнівів і давати підстави до повторних політичних провокацій та маніпуляцій громадською думкою.
06.11.2012 16:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter