Янукович дав вказівку сформувати більшість з "регіоналів" – Томенко

Янукович дав вказівку сформувати більшість з "регіоналів" – ТоменкоЯк повідомила Українська правда, президент Віктор Янукович дав вказівку сформувати більшість у новій Верховній раді з представників Партії регіонів.
Про це на брифінгу 6 листопада заявив заступник голови Верховної Ради Микола Томенко, повідомляє сайт політика.

"Президент, який десь переховується, дав чітку вказівку, поки не буде 226 депутатів у Партії регіонів, доти результати виборів не повинні визнаватися і підписуватися, зокрема, в тих округах, де перемогла опозиція", - сказав Томенко.

Томенко нагадав, що вже "дев’яту добу не обраховані навіть електронні протоколи того, що відбувалося на виборах".

"Опозиція не погоджувалася і не погодиться на проведення повторних виборів на тих округах, де ми маємо протоколи, в яких чітко зафіксовано, що кандидат від опозиції переміг", - підкреслив віце-спікер.
Він додав, що теоретично опозиція може погодитися на невизнання результатів і повторні вибори на одному-двох округах, де, наприклад, була знищена виборча документація і неможливо встановити результати.

Томенко додав, що навіть якщо в кількох округах будуть повторні вибори, то "ми не маємо морального права починати свою роботу, поки в цих округах не буде оголошений результат".
"Якщо бодай на двох округах не будуть визнані результати, то Верховна Рада 7 скликання не має права починати свою роботу", - наголосив віце-спікер.
06.11.2012 15:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter