ЧОО КВУ: ми здивовані рішенням ЦВК про повторні вибори на 194-му та 197-му ОВО

ЧОО КВУ: ми здивовані рішенням ЦВК про повторні вибори на 194-му та 197-му ОВОЧеркаська обласна організація Комітету виборців України висловлює здивування стосовно рішення Центральної виборчої комісії про неможливість встановити достовірні результати виборів в одномандатних округах №№ 194 та 197 та пропозицію провести повторні вибори у цих округах. Стосовно ситуації в цих округах, які знаходяться в Черкаській області, ЧОО КВУ заявляє наступне:
Вибори, які відбулись в ВО № 194, відбулись без порушень, які могли б вплинути на результат. Волевиявлення виборців є очевидним і відрив переможця виборів М. Булатецького від основних конкурентів є беззаперечним. Окружна виборча комісія ВО № 194 працювала в нервовій атмосфері, часто безпідставно затягуючи визначення результатів, проте врешті змогла встановити остаточний результат виборів, скласти відповідний протокол і передати його до ЦВК. Відмова ЦВК визнати неможливим достовірне встановлення результатів у даному окрузі є незрозумілою.

Вибори, які відбулись в ВО № 197, супроводжувались постійними конфліктами, документально зафіксованою фальсифікацією результатів на користь одного з кандидатів і безпідставним затягуванням визначення результатів. Окружна виборча комісія змінювала свій склад, виявила упередженість, проявляла неправомірну бездіяльність і, як наслідок, остаточний протокол з результатами виборів не був прийнятий ЦВК.

В цьому окрузі, на нашу думку, доцільно провести частковий або повний перерахунок виборчих бюлетенів за участі представників ЦВК, народних депутатів, офіційних спостерігачів і визначити переможця виборів в мажоритарному окрузі № 197.

Черкаська обласна організація Комітету виборців України висловлює занепокоєння втручанням в виборчий процес представників влади, силових структур і кримінальних елементів і закликає ЦВК встановити результати виборів по цим округам на підставі наявної виборчої документації.

Ми також закликаємо правоохоронців по завершенню кампанії розслідувати факти фальсифікацій результатів по окремим ДВК у ВО №197, а також перевірити повідомлення про погрози і тиск на членів окружної виборчої комісії ВО №194.
06.11.2012 13:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter