"Здрасьтє, я ваша норвежська тьотя...". Одарич обурився підкупом виборців у Черкасах

"Здрасьтє, я ваша норвежська тьотя...". Одарич обурився підкупом виборців у Черкасах Мер Черкас Сергій Одарич заявляє, що в місті перемогли кандидати, які купували голоси виборців.
Про це він сказав на прес-конференції в понеділок у Черкасах, повідомляє УП з посиланням на Інтерфакс-Україна.
"Ми маємо в місті яскраво виражену картину, коли перемагають кандидати, які нахабно купують голоси, індивідуально скуповують їх. Тоді як не отримують підтримки люди, які інвестують в місто. Це такий неприємний сигнал. І сьогодні дійсно виникає питання про введення виборчого цензу за рівнем достатку. Бо перемагають ті, хто купує голоси індивідуально", - сказав Одарич
За його словами, зараз збираються документи і свідчення, що підтверджують факти підкупу виборців.
"На жаль, це мало місце. Я не готовий сказати, наскільки це було масштабно, але цілеспрямовано велася робота з оплатами голосів", - підкреслив мер.
Він не став заперечувати, що підтримував президента ВАТ "Азот" Валентину Жуковську, яка є кандидатом-самовисуванцем по 194 виборчому округу.
"Я її підтримував і вважаю, що вона зробила дуже багато корисного для міста. Переконаний, що те, про що ми домовилися з "Азотом", всі ці проекти ми доведемо до кінця", - сказав Одарич.
05.11.2012 15:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter