Гриценко: на 197 окрузі скоєно злочин. Явна і нахабна фальсифікація

Гриценко: на 197 окрузі скоєно злочин. Явна і нахабна фальсифікаціяДепутат від опозиції Анатолій Гриценко заявляє, що перемога Губського на ОВК №197, яку показує сайт ЦВК, сфальсифікована, бо триває підрахунок голосів, і кінцевий протокол не складений.
Про це він написав у своєму Facebook.
"Злочин. Ще один. І ще раз проковтнемо? Голоси в ОВК ще не підраховано по протоколам. Члени комісії сидять і працюють з цифрами... Це перше", - написав він.
"Друге - кінцевого протоколу ОВК не склала", - наголосив Гриценко.
"Третє - Андрій Парубій стоїть біля кімнати з сервером, звідки на сервер ЦВК вводяться дані (ким? які?)
- кімната зачинена", - підкреслив депутат.
"Явна і нахабна фальсифікація даних про результати голосування, свідоме введення усіх нас в оману. Одним словом - злочин! Вкотре на цих виборах", - зазначив Гриценко.
"Знову проковтнемо? Як на Миколаївщині, Вінниччині, Київщині, Херсонщині - усюди по країні? Депутати від опозиції готові сісти в новій Раді поряд з губськими, засухами, травянками... і тихенько разом працювати, нібито нічого не відбулося?" – обурився Гриценко
"А може, таки одважимося на відповідальний і рішучий вчинок? І скажемо усі разом тверде "ні" - і цій владі, і її злочинам, і таким чином сформованій Раді?!" – закликав Гриценко
Українська правда
05.11.2012 11:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter