Майборода прийшла до Тулуба. Той сказав, що не має до безладу в області ніякого відношення

Майборода прийшла до Тулуба. Той сказав, що не має до безладу в області ніякого відношенняЯк інформують у Черкаській ОДА, 2 листопада до голови обласної державної адміністрації, Героя України Сергія Тулуба звернулися депутати обласної ради Л.Майборода, В.Коваленко, Ю. Громовський, Н. Старікова, П. Филипенко та депутати міської ради С.Вовкодав, М. Булатецький, Н. Коваленко, Р. Діскант, В.Мамалига з вимогою терміново зустрітися. Голова ОДА запросив вищевказаних осіб на зустріч, яка відбулася сьогодні о 10 ранку, проте з усіх охочих з’явилася лише Любов Майборода.
«Ми всі хотіли прийти, але хтось не зміг, інші розійшлися…» – пояснила незрозумілу ситуацію Любов Майборода.
Основною темою зустрічі стала ситуація навколо ОВК № 194. Любов Володимирівна запропонувала голові ОДА особисто втрутитися у розв’язання конфліктної ситуації.
«Цим мають займатися ОВК, ЦВК, суд. Втручання у діяльність виборчих комісій поза межами обов’язків голови обласної державної адміністрації», – підкреслив Сергій Борисович.

Голова ОДА нагадав Любов Володимирівні, що обласна державна адміністрація у своїй роботі керується чинним законодавством, згідно якого не може втручатися у виборчий процес, на відміну від заяв деяких заїжджих депутатів. Що стосується скарг кандидатів у народні депутати, вони мають на це право і порядок розгляду їх виписаний законом.
Очільник області висловив сподівання, що врешті-решт переможе здоровий глузд і область нарешті зможе привітати законних переможців виборів-2012.
03.11.2012 14:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter