Сесійне засідання Черкаської облради знову не завершено. Решту питань розглянуть 11 липня

Як інформують у Черкаській облраді, 6 липня поновлено роботу двадцять третьої сесії обласної ради, зірвану протестувальниками 4 липня.

Депутати внесли до порядку денного та схвалено звернення до Вселенського Патріарха про надання томосу про автокефалію Православної церкви в Україні.
Сесійне засідання Черкаської облради знову не завершено. Решту питань розглянуть 11 липня

Також у ході пленарного засідання ухвалено рішення про території та об’єкти природно-заповідного фонду області; про програму розвитку боксу в Черкаській області на 2018-2013 роки; про внесення змін до рішення обласної ради «Про заснування обласної стипендії перспективним спортсменам області»; про внесення змін до рішення обласної ради «Про обласну програму охорони навколишнього природного середовища на 2016-2020 роки» таДепутати обласної ради прийняли програму розвитку боксу та внесли зміни до деяких рішень обласної ради до комплексної програми функціонування та розвитку системи цивільного захисту області, забезпечення мобілізаційної готовності та мобілізації, створення регіонального матеріально-технічного резерву щодо попередження і ліквідації надзвичайних ситуацій у мирний час та особливий період на 2018-2019 роки».

Депутатами заслухано інформації про хід виконання рішення обласної ради «Про Програму протидії тероризму на території Черкаської області» та рішення обласної ради «Про Програму забезпечення правопорядку, запобігання і протидії корупції в області на 2016-2020 роки».

Щодо останньої програми інформував присутніх начальник Головного управління Національної поліції в Черкаській області Валерій Лютий, який відповів на багаточисельні запитання депутатів.

Після перерви, в ході пленарного засідання, виявилося, що в залі недостатньо депутатів для продовження роботи. Сесія поновить свою роботу 11 липня 2018 року о 10-й годині .
09.07.2018 10:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter