Удар: в 28 протоколах на 196 ОВО - "намухлювали" на користь ПР

Удар: в 28 протоколах на 196 ОВО - "намухлювали" на користь ПР Юристи Черкаського обласного осередку Політичної партії "УДАР Віталія Кличка" виявили у 28 протоколах 196-го виборчого округу факти підтасовки голосів на користь Партії регіонів. Про це повідомили в Юридичному департаменті Черкаського "УДАРу".
Керівництво місцевих ДВК забирали голоси в "УДАРу" та "Батьківщини" і таким чином збільшували рейтинг Партії регіонів.
– По багатьох з дільниць 196-го виборчого округу регіонали домалювати собі голоси, щоб банально змістити "УДАР" із 2-го на 3-тє місце, бо інакше сільські голови отримали б на горіхи від керівництва місцевих адміністрацій за те, що не виконали злочинну вказівку нашого губернатора, – зазначив голова Черкаського обласного осередку партії "УДАР" Віталій Іляшенко.
Юридичний департамент наразі готує позовні заяви та відпрацьовує альтернативний варіант переведення на уточнення протоколів по даним дільницям на засіданні ОВК.
Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що напередодні виборів на 196-му виборчому окрузі, у Городищенському районі, глава райдержадміністрації Олександр Ганжа і голова райради Олександр Біба, які раніше активно агітували за провладного кандидата, зібрали на нараду всіх голів селищних рад та голів дільничних комісій Городищенського району. В ході наради Ганжа наказував чиновникам фальсифікувати результати виборів.
01.11.2012 10:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
14:59 01.11.2012 Skin_:
Г.(cenzored) та Б/ (cenzored) цікаві постаті, позалякували сільських голів так, що ті бідні готові ноги ім цілувати.
Г. та Б.два громадянина України, яким неодмінно потрібно відрухувати термін відповідно кримінального кодексу.
Г.та Б.тотожні постаті К(cenzored) та Б(cenzored). Цей перелік на цьому не завершується. Ці одіозні фігури мабуть Конституції України і в очі не бачили. То нагадую, що єдиним джерелом влади в країні є народ, а ви голови адміністрацій та рай рад є їх слугами. Морди поодїдали, зади поодсижували та трішки рамси попутали.
Цитата з статті:"глава райдержадміністрації Олександр Ганжа і голова райради Олександр Біба" - це є цезурою?