У "клюбі" доктора Геббельса - чергове поповнення: репортаж ТРК "Вікка" про підрахунок голосів в 197 ОВК

Черкаська телекомпанія "Вікка" зробила репортаж про скандальні події на 197 ОВО. Свіжий авторський погляд тележурналістки Наталії Кириленко про "тиск на членів ОВК", "бойовиків" Даценка та "хмаринку в штанях" Богдана Володимировича. У "клюбі" імені доктора Йозефа Геббельса - чергове поповнення...
01.11.2012 10:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
11:15 01.11.2012 Skin_:
О, мугутні мас медіа Вікка та Рось приходять на підмогу Тулубу.
Журналістка Вікки трохи путається у висловлюваннях, тай відео демонструє те яке б хотів побачити Тулуб. Цікаво, а скільки заплатила Губа за цей сюжет. Такий чемний чоловік пан Губський, ну справжій ж(cenzored). Бояться Пани кримінальної відповідальності, бо дуже багато знає Даценко та Булатецький про гріхи Тулуба. Не дуже мабуть би хотілось Панам, щоб правда вспливла у Верховній Раді з уст цих опозиціонерів.
Ситуація не перша з обласними телеканалами, які виконують замолення регоаналів, нещодавно шулєр Зубік проплачував "трагікомєдію" про те як Гресь зрадив Батьківщину. Сам замовив цікаві газетки, привіз студентів ПТУ до будинку Греся разом з журналюгами, які й відзняли сюжет про "брєд сідой кобили". Мабуть і сам Гресь не второпав, що трапилось.