"Батьківщина": голова 197 ОВК відмовляється вводити в комп`ютер дані протоколів

"Батьківщина": голова 197 ОВК відмовляється вводити в комп`ютер дані протоколівНа 197 окрузі члени окружної виборчої комісії фальсифікують протоколи на користь кандидата Богдана Губського, заявляє член "Батьківщини" Андрій Шевченко. Про це пише Українська правда.

"Губський намагається вкрасти перемогу у опозиціонера Леоніда Даценка", - заявив депутат, який перебуває в ОВК у Каневі.
"Ми вже виявили перші два протоколи, де результати сфальсифіковані на користь Губського, сумарно на 800 голосів", - повідомив Шевченко, цитує прес-служба "Батьківщини".

Він зазначив, що голова ОВК відмовляється вводити у комп’ютер дані відповідно до протоколів із мокрими печатками, які свідчать про перемогу опозиційного кандидата, а на сайті Центрвиборчкому вже почали з’являтися сфальсифіковані дані на користь Губського.
На сайті ЦВК станом на 14:55 вказано, що в окрузі №197 опрацьовано 24.65% протоколів і лідирує самовисуванець Богдан Губський із результатом 43.69% голосів, тоді як Леонід Даценко від "Батьківщини" набирає 26.08% голосів.
30.10.2012 16:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter