На окрузі №197, де "український лев" Даценко переміг Губського, зникла голова окружкому

В Черкаській області у невідомому напрямку зникла глава окружної виборчої комісії №197 (м. Канів) Неоніла Левченко, представниця партії "Руська Єдність".
Про це повідомив заступник глави Черкаської облорганізації Комітету виборців Юрій Сас, якого цитує УНІАН.
За його повідомленням, "ОВК №197 працює без голови комісії".
"Начебто, їй стало зле і вона залишила засідання. Так само втомився і пішов спати один з операторів, що має передавати дані до ЦВК, а інший знаходиться в напівсонному стані. Втім ОВК працює, розглядає протоколи ДВК. Вже розглянуто більше 90, з них 50 визнані такими, що уточнення не потребують", - розповів він.
"Але цифри в систему не вводяться, або вводяться повільно. Жодних результатів, окрім паралельного підрахунку об’єднаної опозиції, поки немає", - уточнив Сас.
В той же час, один з лідерів об’єднаної опозиції "Батьківщина" Микола Томенко повідомив про "стягування" правоохоронців у Канів.
За його словами, у центр округу №197 - місто Канів - "розбиратись" та "допомогти" з підрахунками голосів стягуються чиновники та правоохоронці зі всіх областей України на чолі із головою Черкаської облдержадміністрації Сергієм Тулубом.
За словами Томенка, на даний момент у Черкаського штабу опозиції є інформація зі 144 дільниць із 146, що у виборчому окрузі №197.
Згідно цієї інформації, координатор Ради опозиційних сил Черкащини Леонід Даценко впевнено перемагає самовисуванця Богдана Губського.
На думку юристів Черкаського штабу опозиції, швидше за все стоїть завдання спробувати визнати вибори в 197-му окрузі недійсними.
Українська правда
29.10.2012 22:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter