Губернатор Черкащини дав наказ "валити" перемогу опозиціонера на окрузі

Губернатор Черкащини Сергій Тулуб особисто виїхав у Канів, аби влаштувати місцевій владі "розбір польотів" за програний 197 округ.
Про це кажуть у штабі Об'єднаної опозиції Черкащини, пише Gazeta.ua.

"За даними протоколів, опозиціонер Леонід Даценко переміг самовисуванця Богдана Губського з різницею у 4902 голоси, – каже прес-секретар опозиції Тетяна Воронцова. – Негайно губернатор Тулуб дав команду валити нашу перемогу. Вже зараз маємо лавину з понад 70 скарг про нібито порушення на виборах. Скаржиться Партія регіонів. Скарги смішні: нібито десь протокол заповнено олівцем. Це брехня. Всі протоколи заповнені ручкою, як і належить за законом. Думаю, влада намагатиметься скасувати результати виборів на тих дільницях, де переміг Даценко. Я, правда, не знаю, як вони можуть украсти 5 тисяч голосів. Ми розуміємо, що Тулубу страшно уявити перемогу Даценка. Адже це його найпринциповіший опонент".

За перемогу на виборах у 197 окрузі боролися опозиціонер Леонід Даценко, самовисуванець Богдан Губський та "регіонал" Віктор Корж.
29.10.2012 09:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
01:28 07.11.2012 nyusha:
Доценко переміг! І знову переможе, тільки після звільнення Тулуба з посади. От тоді може частково відбудуться чесні та прозорі вибори!!!
16:31 29.10.2012 Skin_:
Золотоноша молодці, покажуть зуби Тулубу.
Мабуть герою України в ці дні весело.