На 198 окрузі кандидат знайшов дільницю з "липовими" хворими, що голосували вдома

На 198 окрузі кандидат знайшов дільницю з "липовими" хворими, що голосували вдомаІз заявою розібратися у ситуації до 198 ОВК, що в м. Сміла, звернувся Олексій Давиденко, кандидат-мажоритарник, який йде самовисуванням у вище зазначеному окрузі. Кандидат проінформував, що у ДВК № 710930 (м. Сміла) виборці неправомірно проголосували вдома. Відповідно звернення окружна комісія направила трьох членів ОВК для з’ясування обставин.
Спостерігач Опори також долучився до процесу і після ознайомлення з документами на дільниці, з’ясувалося, що половина заяв без медичних довідок, які підтверджують потребу голосування вдома. Як пояснили члени дільниці, ці виборці просто дуже старенькі і їм важко добратися до комісії. Окрім того, такі заяви, а їх біля сорока, були написані одним почерком. Інші ж – були надруковані на комп’ютері і всі мали однотипне форматування, відрізнялися лише підписами унизу.
Зараз дільнична комісія пише пояснювальну документацію в ОВК, а Олексій Давиденко готує звернення щодо визнання голосування вдома у ДВК № 710930 недійсним.
28.10.2012 20:45
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter