Тулуб повторив улюблену регіональну мантру про чесні вибори для 30 міжнародних спостерігачів

Тулуб повторив улюблену регіональну мантру про чесні вибори для 30 міжнародних спостерігачів Черкаська ОДА повідомила про вікопомні слова, сказані сьогодні, 28 жовтня, в день голосування Героєм України, наймудрішою й найчеснішою людиною, що проживає на Черкащині, С.Б. Тулубом:
«За ходом виборів на Черкащині виявили бажання спостерігати 30 іноземних спостерігачів. Найбільше з них, а саме – 12-ть осіб, є громадянами Канади. По двоє осіб представляють: міжнародну неурядову організацію «Canadem» та Європейську мережу «Enemo». Також двоє спостерігачів із Російської Федерації, і по одному із Італії, Німеччини, Швеції, Норвегії, Фінляндії, Франції, США, Великобританії, Польщі, Чехії, Туреччини, Литви.
Зважаючи на важливість місії, яку виконують офіційні спостерігачі від іноземних держав та міжнародних організацій, ми ще раз наголошуємо, що в межах компетенції, готові надавати всебічне сприяння їхній діяльності.
Нагадаю, що сотні спостерігачів перебувають в Україні вже цілий місяць і мають всі можливості для чесної роботи.
Команда влади створила секції та групи для роботи з іноземними спостерігачами. Наше завдання - забезпечити міжнародним колегам безперешкодний доступ до виборчкомів, органів влади, гарантувати свободу пересування, сприяти в реалізації своїх контрольних функцій.
Влада зацікавлена в чесних виборах, тому робить все, щоб вони відбулися максимально прозоро».
28.10.2012 19:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter