У Кам`янку прибули два дніпропетровські автобуси, забиті людьми "неслов`янської зовнішності"

У Кам`янку прибули два дніпропетровські автобуси, забиті людьми "неслов`янської зовнішності"За інформацією прес-служби партії «Удар», в Тальному до дільниці №556 (199-й виборчий округ) сьогодні вранці автобусом один із кандидатів у нардепи підвіз «своїх» виборців.
Про це повідомив керівник Тальнівського районного виборчого штабу Політичної партії «Удар» Володимир Заяць. За його словами, після того як підвезені люди проголосували на дільниці, до них підходили представники одного з кандидатів у нардепи та відводили у закутки або в магазини, щоб розрахуватися за голоси.
У той же час у місті Кам’янка до дільниці №234, розташованій у приміщенні загальноосвітньої школи №1, також прибули два автобуси з людьми.
– Автобуси із дніпропетровськими номерами, битком забиті людьми неслов’янської зовнішності, – повідомив керівник Кам’янського районного виборчого штабу партії «Удар» Олександр Зайцев.
28.10.2012 13:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
14:37 28.10.2012 Chytach:
Володимир Заяць та Олександр Зайцев за якими параметрами визначали "слов'янську зовнішність" та чому не зафіксували факт розрахунку за голос? Ато навіть фото біля статті з інтернету -- непорядок)