Удар: У Кам`янці вчасно не відкрилися дві дільниці

Удар: У Кам`янці вчасно не відкрилися дві дільниціЯк інформують у Черкаській обласній організації «Удару», в Кам’янці зранку не розпочала роботу одна з дільниць
Голосування на ДВК №231 (198-й виборчий округ, м. Кам’янка) станом на 9.00 досі не розпочалося, оскільки відбулися заміни членів ДВК. Новим членам комісії не видали посвідчень, а попередні члени ДВК не з’явилися.
За словами голови Кам’янського районного виборчого штабу Політичної партії «УДАР Віталія Кличка» Олександра Зайцева, під дільницею зібралося близько 60 осіб, які бажають проголосувати. Як швидко дільниця розпочне роботу, наразі невідомо.
Крім того, невчасно розпочала роботу і дільниця №238 м. Кам’янка. У зв’язку із заміною членів ДВК у ніч з 27 на 28 жовтня на дільниці роботу розпочав і старий, і новий склад комісії.
- Наразі обидві комісії на цій дільниці видають бюлетені для голосування, – коментує Олександр Зайцев. – Старий і новий склад комісії не може поділити скриньку для голосування, тому голосування на виїзді досі не розпочалося.
28.10.2012 12:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter