Батьківщина: на Черкащині вибори почалися з підкупу й горілки, а в університеті Кузьмінського члени ДВК зламали сейф

Батьківщина: на Черкащині вибори почалися з підкупу й горілки, а в університеті Кузьмінського члени ДВК зламали сейфЯк інформують у ВО «Батьківщина», на Черкащині з початку голосування зафіксовано низку порушень.
Так, у село Софіївка (Золотоніський район) зранку під’їхало вісім автомобілів із невідомими молодиками, які пропонують жителям по 200 гривень за те, щоб вони не йшли на вибори. Натомість невідомі записували у відомості паспортні даних тих, хто погоджувався брати гроші.
Працівники штабу повідомили про інцидент міліцію та СБУ, повідомляє прес-служба Черкаського обласного штабу Об’єднаної опозиції «Батьківщина».
«Коли до Софіївки прибули правоохоронці, молодики вже роз’їхались по району», - йдеться у повідомленні.
Також у Черкасах на дільниці, що знаходиться у приміщенні Черкаського національного університету, члени ДВК зламали сейф, у якому знаходились бюлетені. На даний час вони перераховують і складають виборчу документацію.
Крім того, як повідомляють у Жашківському окружному штабі Об’єднаної опозиції, практично до всіх виборчих дільниць округу одним із кандидатів у народні депутати було завезено ящики з горілкою.
«Усі, хто віддав свій голос за вказаного кандидата, пригощають випивкою. Однак поки що наливати не почали», - зазначили у штабі.
28.10.2012 11:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
15:09 28.10.2012 Chytach:
Класс -- основні спікери "Удар" та "Батьківщина". Чому інші мовчать? Можливо, за своєю бурхливою діяльністю ці дві політичні сили хочуть прикрити власні "махінації". Хоча, це лише припущення...