УДАР: У Тальному розкидують листівки про «зняття» Фурмана на користь Бондаренка

УДАР: У Тальному розкидують листівки про «зняття» Фурмана на користь БондаренкаУ місті Тальне Черкаської області, в межах виборчого округу №199 невідомі особи розповсюджують листівки з неправдивою інформацією про те, що кандидат у народні депутати від партії «УДАР Віталія Кличка» Василь Фурман нібито закликає голосувати за кандидата від ВО «Батьківщина» Анатолія Бондаренка. Про це розповіли в Черкаській обласній організації "УДАР Віталія Кличка".

У листівці нібито від імені Василя Фурмана йдеться: «Після того, як ми разом з Анатолієм Бондаренком провели спільне соціологічне дослідження, результати якого показали, що прихильність мешканців виявилась більшою у Анатолія Бондаренка – я особисто вирішив діяти в команді з моїм побратимом». Крім того, кандидат-«УДАРівець» ще й начебто агітує виборців за Бондаренка.

Також творці «чорнухи» використали вихідні дані зі справжніх агітаційних листівок Василя Фурмана, та ще й копію його підпису, на що сам кандидат, звісно, згоди не давав.

Аналогічні листівки розповсюджуються і щодо «зняття» кандидата у нардепи від УНП Юрія Стригуна. Проте, якщо Юрій Стригун дійсно відмовився від балотування, то Василь Фурман – ні.

– Я відповідально заявляю, що не знімав і не збираюся знімати свою кандидатуру на користь будь-кого з кандидатів. Це брехня, – заявив кандидат у нардепи від «УДАРу» по виборчому округу №199 Василь Фурман. – У мене найвищий рейтинг серед кандидатів на окрузі. Не вірте брехливим закликам непорядних кандидатів, які навіть підписи вже підробляють!

За словами координатора спостереження за парламентськими виборами Громадянської мережі «ОПОРА» Сергія Варича, такі листівки – яскравий прояв недобросовісної конкуренції.

– Очевидно, що такі дії не додають балів тим «опозиціонерам», які пішли на такий нечесний крок. Для виборців це є яскравою демонстрацією, як ці так звані «опозиціонери» діятимуть у парламенті, – підкреслив експерт.

Наразі «УДАР» перевіряє наявність таких листівок і в інших містах, які входять у виборчий округ, а також готує відповідні заяви до правоохоронних органів.
24.10.2012 16:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter