Тулуб: У ПР немає потреби щось підтасовувати, бо їй опонують "одну горлопани"

Тулуб: У ПР немає потреби щось підтасовувати, бо їй опонують "одну горлопани"  Голова Черкаської облдержадміністрації Сергій Тулуб проаналізував виборчу ситуацію і дійшов висновку, що в опозиції зібралися одні горлопани, представники УДАРу платять податки в Німеччині, і лише у ПР є «обличчя України», на концерти якого ходить багато людей.
"Відбуваються різноманітні дії наших опонентів, але ми забезпечили рівні умови для всіх політичних сил. Зараз ми не набагато випереджаємо такі партії, як УДАР, "Батьківщина", які мають по 15 - 16 % серед опитаних черкащан. Якщо подивитися на таку розстановку сил, то виборча кампанія проходить відкрито, прозоро, за принципом конкуренції. Сьогодні ПР впевнена у своїй перемозі й немає потреби щось підтасовувати, щоб знівелювати всю ту роботу, яка проведене владою за останні два з половиною роки. Курс реформ, який започаткований президентом України", - наголосив Тулуб.
Також він додав, що всі розмови про виборчі фальсифікації - це передвиборчі технології.
"Вже галасують наші опоненти про те, що будуть фальсифікації і вже замовляють на день після виборів майдани - для того, щоб провести там якісь акції на знак непогодження з результатами виборів. А звідки ви знаєте, хто і як проголосує? Чому в цьому так впевнені? Та тому ж, що бачать: їхню політику, їхні обіцянки не завжди підтримують черкащани. Візьміть будь-якого з цих лідерів й запитайте: що конкретно зробив на Черкащині? Хто в тих опозиційних списках? Хто сьогодні рветься до влади? Ви не побачите там фахівців-фінансистів. В основному - це представники так званої професійної політики. Де сьогодні представники партії УДАР платять свої податки? В Німеччині. Хто знаходиться серед лідерів цього політичного списку? Та ви ж побачите знайомі прізвища, але не нові. Вони вже показали себе попередні 5 років. Чим знаменитий пан Гресь? Тим, що викрали гроші при його керуванні. Кримінальні справи по "Золотій підкові Черкащини", роздача земель на березі Дніпра. Взяти Булатецького. Він завжди в опозиції до влади, до будь-якої влади. Він - професійний опозиціонер. А запитайте, що він конкретно зробив?", - зауважив Тулуб.
Губернатор, критикуючи список опозиції, прокоментував і деякі кандидатури Партії регіонів.
"Таїсія Повалій - це обличчя України, це голос України. Ця особистість вносить стільки в розвиток культури, розвиток міжнародних взаємовідносин. Ви ж подивіться. Її знають не тільки в Україні, а й далеко за межами. Це дійсно та людина, яка принесе користь всій країні. Чомусь люди зустрічають її аплодисментами і багато людей ходить на її концерти", - пояснив журналістам Тулуб.
Як повідомлялось, з нагоди 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка на замовлення Черкаської ОДА вийшло у світ інформаційно-презентаційне видання «Тарас Шевченко – славний син Черкаської землі». У якій розповідається, що «значний вклад в збереження історичних цінностей Черкащини вніс губернатор області, Герой України С.Б.Тулуб і його команда». Далі у тексті розгорнутого слова-вітання Тулуб «роздумує» про любов кожного українця до Тараса Шевченка та щиро дякує президенту Віктору Януковичу «за все, що він зробив для Шевченка».
Слова Тулуба проілюстровані численними фотопідтвердженнями: на перших сторінках книги 4 фото президента та чиновників його Адміністрації, 2 фото очільника уряду і, зрозуміло, найбільше – 7 зображень Тулуба.
Нагадаємо, 2011 року у Черкасах було видано фотоальбом «Рік поступу. Черкащина крокує вперед», на 188 сторінках якого міститься 504 фотокартки голови обласної адміністрації (лише на обкладинці їх – 30) Сергія Тулуба та 14 фотокарток Віктора Януковича.
А 2010 року у першому номері журналу «Черкащина» на 50 сторінках було розміщено 56 зображень Тулуба, пише Тиждень.ua.
24.10.2012 15:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter