"Регіонали" у Тальному хваляться повітряними замками

"Регіонали" у Тальному хваляться повітряними замками Районні газети Черкаської області напередодні виборів на перших сторінках друкують передвиборчі матеріали Партії регіонів, пише Gazeta.ua. У райцентрі Тальне регіонали похвалилися підведеним освітленням на вулиці Шкільній.

"Ніякого освітлення досі немає і зроду не було, – каже житель вулиці Віктор Красніцький. – На вулиці є спортивна школа і дитсадок, а освітлення тільки обіцяють. Якщо регіонали думають, що люди не читають газет, то сильно помиляються".

У міській раді Тального найбільшу фракцію має партія "Громадянська позиція" Анатолія Гриценка – 10 депутатів і міський голова. Ще 9 депутатів представляють БЮТ і 2 – "Нашу Україну." Партія регіонів має 6 депутатів.

"У тій же газеті під рубрикою "Програма "Будуємо нову Тальнівщину в дії" було подано інформацію, що замість старого будинку, що розвалився, було придбано новий будинок сім'ї Попик на виконання рішення комісій РДА та міської ради, – каже місцевий житель Валентин Гордєєв. – Насправді 80% коштів на житло виділила міська рада, а решту 20 – райдержадміністрація".
"Пішли у Партію регіонів. Нам дали три телефони й сказали дзвонити. Два номери виявилися недійсними, а третій не відповідав, – розповідає Людмила Попик. – Ото й уся допомога. Пішла на прийом до міського голови Тального Олександра Біленка. Він сказав, що за тиждень нам куплять нову хату. Як сказав, так і зробив".

"Ми виділили 70 тисяч, а РДА – 15 тисяч. Думали, що вони дадуть більше. Ніяка партія жодної копійки не дала", – кажуть у міській раді Тального.
У Партії регіонів ситуацію не коментують.
"Ви фашисти, які не люблять Україну й не бачить нічого позитивного в державі", – сказав відповідальний за роботу із засобами інформації місцевого осередку ПР Валентин Білоногін.
23.10.2012 14:35
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter