Чуприна й Радуцький образилися на секретаря міськради Черкас за те, що той не схотів робити з них "зубіків"

Чуприна й Радуцький образилися на секретаря міськради Черкас за те, що той не схотів робити з них "зубіків" Сьогодні два кандидати в народні депутати по в/о №195 звинуватили секретаря Черкаської міськради Віктора Горкуна у використанні адмінресурсу та сприянні їхньому конкуренту по округу – регіоналу Володимиру Зубику.
Зокрема, під патронатом секретаря Черкаської міськради, члена Партії регіонів Віктора Горкуна було заплановано підписання соціальної угоди між комітетами самоорганізації населення та кандидатом у нардепи, регіоналом Володимиром Зубиком. Такі дії секретаря Черкаської міськради можна розцінювати як використання адмінресурсу на користь кандидата від влади, оскільки саме Горкун координує роботу комітетів самоорганізації населення. Про це під час прес-конференції 22 жовтня повідомили кандидати у народні депутати Олександр Радуцький та Олександр Чуприна.
22 жовтня у сесійній залі Черкаської міськради у режимі «підвищеної секретності» було заплановане підписання соціальної угоди між комітетами самоорганізації населення та кандидатом у нардепи Володимиром Зубиком. У плани регіоналів не входило, що інші кандидати по цьому округу також виявлять бажання підписати цю угоду.
Автором цієї соціальної угоди став не хто інший, як секретар Черкаської міськради Віктор Горкун, також член Партії Регіонів. Угода мала передбачити обов’язок новообраного депутата сприяти вирішенню проблем кожного окремого мікрорайону, який входить до 195-го округу. До її підписання вирішили долучитися і двоє інших кандидатів по 195-му округу: кандидат від Соціалістичної партії України Олександр Радуцький та кандидат від партії «УДАР Віталія Кличка» Олександр Чуприна. Проте регіонали були обурені тим, що інші кандидати теж хочуть вирішувати проблеми черкащан. У результаті секретар Черкаської міськради Віктор Горкун та кандидат Володимир Зубик втекли підписувати угоду в інше місце…
Як повідомив під час прес-конференції Олександр Романович, такі соціальні угоди за правилами повинні підписуватися не з одним, а з усіма кандидатами. Але так сталося, що секретар міської ради Віктор Іванович Горкун сказав, що не хоче нас там бачити, оскільки ми не є членами Партії регіонів, на відміну від Зубика.
– Чим ближче до виборів, тим нахабніше діють регіонали. Це взагалі нонсенс – забороняти іншим кандидатам підписувати соціальні угоди. Адже роботи по вирішенню проблем черкащан вистачить на всіх, – обурюється кандидат від «УДАРу» Олександр Чуприна. – Віктор Горкун, секретар міської ради, член ПР попався на гарячому. Як потрібно не поважати черкащан, щоб дозволяти робити такі речі? Скільки можна це терпіти? Не має такого бути, щоб з нас робили дурнів. Пора закінчувати з порушеннями Партії регіонів, – закликав Олександр Олександрович.
22.10.2012 18:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter