НОВИНА ВІД ЧИТАЧА: У Чорнобаї начальники попередньо підрахують, скільки "рабів" проголосує за Партію регіонів

НОВИНА ВІД ЧИТАЧА: У Чорнобаї начальники попередньо підрахують, скільки "рабів" проголосує за Партію регіонівУ Чорнобаївському районі перед виборами народних депутатів адмінресурс задіяний повним ходом, повідомляє читач Skin_.
У понеділок, 22 жовтня, в приміщеннях Чорнобаївської районної державної адміністрації та Чорнобаївської селищної ради буде проводитися збір списків громадян, які будуть голосувати за Партію Регіонів. Відповідні списки будуть надаватися керівниками, начальника та директорами установ підприємств та організацій району та посадовими особами місцевого самоврядування, на замовлення голови РДА та їх заступників. Відповідне доручення було доведено минулого тижня на неофіційних зустрічах влади з керівниками багатьох установ підприємств та організацій. Крім того, було доведено завдання агітувати всіх працівників за партію влади. А непокірних залякувати будь-якими методами. Збір підписів проводиться з метою попереднього підрахунку рейтингу партії влади, для прийняття відповідних рішень.
До того ж, приблизно о 9 годині 22 жовтня в приміщеннях Чорнобаївської районної державної адміністрації та Чорнобаївської селищної ради відбудуться неофіційні зустрічі влади з керівниками, начальника та директорами установ підприємств та організацій району та посадовими особами місцевого самоврядування, на яких будуть робити настанови на невідворотному процесі правильного вибору громадян.
Засобам масової інформації, яким цікаві факти використання адміністративного ресурсу, можна прийняти участь у цьому дійстві.
19.10.2012 18:20
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter