Старікова: у день виборів на кожній черкаській дільниці буде по 2-5 спостерігачів від опозиції

Старікова: у день виборів на кожній черкаській дільниці буде по 2-5 спостерігачів від опозиціїЗахист результатів парламентських виборів буде забезпечено, повідомила заступник керівника обласного виборчого штабу Об'єднаної опозиції Наталія Старікова.
- Виборча кампанія зарекомендувала себе численними порушеннями й фальсифікаціями. У більшості випадків організатором і ініціатором їх є влада. Всі кандидати від опозиції на Черкащині пройшли великі випробування? і я впевнена, що ми з честю дійдемо до кінця. Ми віримо, знаємо і відчуваємо, що з нами — більшість виборців. Захист результатів виборів буде забезпечено і технічно, і фінансово, і психологічно. До цього ми як ніколи готові, - зазначила Наталія Володимирівна.
За її словами, від опозиції у дільничних виборчих комісіях на семи мажоритарних округах області працюватиме близько п'яти тисяч осіб. Крім того, в день виборів 28 жовтня на кожній дільниці знаходитиметься 2 — 5 спостерігачів від опозиції. “Це люди, яким ми довіряємо і які підтримують ідеї об'єднаної опозиції, - сказала Наталія Старікова. - До того ж, на кожному окрузі працюватимуть по декілька професійних юристів. Також опозиція вестиме паралельний підрахунок голосів”, наголошує опозиціонерка.
19.10.2012 12:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
00:08 20.10.2012 Oksana_Kolisnyk:
Важливо, щоб працювали узгоджено.