НОВИНА ВІД ЧИТАЧА: У Черкасах знайшли "підпільну" виборчу дільницю

НОВИНА ВІД ЧИТАЧА: У Черкасах  знайшли "підпільну" виборчу дільницюЗа десять днів до офіційної дати голосування в Черкасах відкрилася нова дільниця з виборів депутатів до ВР України.
Найактивнішими виборцями серед черкащан несподіванно для всіх і для самих себе виявилися працівники Придніпровської міліції. Останні, приїхавши за викликом до житлового будинку на вулиці Орджонікідзе, 40, несподіванно для себе виявили в одній з квартир на восьмому поверсі будинку "дільничну виборчу комісію".
"Комісія", як їй і личить за законом, має голову та печатку.
А от виборці, які прибули для голосування, виявилися не тільки балуваними, а ще й нахабами.
Пред`явивши свої документи, стали вимагати підтверження повноважень у комісії, мацати своїми міліцейськими руками атрибут влади та повноважень - печатку. А далі стали задавати безглузді питання. Хто? Де? Як? Чому?
- По качану! Геть зовсім здуріли. Забули про статтю 63 Конституції України. А в ній чітко написано..........(хто і куди може піти із своїми питаннями).
Проте хлопці, як виявилося, трохи дивні. Спочатку питають, потім думають, а потім пропонують бесіду, але в своїх стінах.
Встановивши голову "дільничної виборчої дільниці" - а таким виявився громадянин Шпилька Василь Юрійович, стали зясовувати номер дільниці. Як свідчить відбиток печатки, це (дослівний напис печатки) "Україна, Черкаська область, місто Черкаси, дільнична виборча комісія № 26099".
А далі...!!!
Тому, прихопивши із собою печатку, міліціонери всі хором подалися до Придніпровського РВ УМВС України в Черкаській області - з`ясовувати повноваження названої дільниці.

Читач ovodd
18.10.2012 10:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter