Бондаренко заявив, що вчорашню сесію міськради зривали "за сценарієм"

Як інформують у міськраді Черкас, вчорашній зрив сесії міської ради, засідання якої так і не відбулось, міський голова Анатолій Бондаренко назвав чітко спланованою акцією.

На підтвердження своїх слів – сьогодні на прес-конференції продемонстрував журналістам відповідні документи, які свідчать про організацію заздалегідь провокацій з метою зриву сесії.

– Все відбувалось за сценарієм. З цього приводу вже проведено службове розслідування та відповідні матеріали будуть передані до правоохоронних органів, аби вони дали належну оцінку цій ситуації та причетним до неї особам, – наголосив Анатолій Васильович.

А також додав, що зараз з боку депутатського корпусу та їх «кураторів» відбувається тиск, шантаж та маніпуляції, аби досягти бажаних преференцій у вигляді посад у структурах виконавчих органів Черкаської міської ради, доступу до бюджетних грошей, отримання вигідних підрядів, дозволів на встановлення нових кіосків тощо.

– Як міський голова – не дам грабувати місто, як це робили дев’ять років поспіль. Жителі міста можуть порівняти, що відбувалось тоді і зараз. Скільки квадратних метрів покладено дорожнього покриття, скільки відремонтовано навчальних закладів, закуплено тролейбусів і т.д. А з погляду змін у наповненні міського бюджету (у зв’язку з процесом децентралізації) – скажу – ви порівняйте скільки навантаження додалось на органи місцевого самоврядування. Це й повне утримання закладів профтехосвіти, фінансування пільгових перевезень в електротранспорті, доплата за додаткову роботу у дитсадках та школах і ще багато іншого. Усе це лягає на плечі міської казни, – констатував Анатолій Бондаренко.
29.12.2017 16:10
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter