Анатолій Бондаренко буде звертатися до Верховної Ради з проханням розпустити міськраду Черкас

Анатолій Бондаренко буде звертатися до Верховної Ради з проханням розпустити міськраду ЧеркасЯк інформують у міськраді Черкас, мер Черкас Анатолій Бондаренко має намір звернутися до Верховної Ради України з проханням розпустити нинішній склад міської ради. Про це він заявив під час позачергового пленарного засідання сесії, відреагувавши на закиди громадських активістів щодо неконструктивної роботи.

На думку Анатолія Васильовича, нинішня рада не відповідає очікуванням громади.

– Підемо всі разом на вибори, лише територіальна громада нашого міста оцінить роботу кожного та висловить довіру, – прокоментував він. – На жодні ультиматуми опонентів, тим більше такі, що не спрямовані на розвиток міста, – не погоджуватимусь.

Водночас, мер повідомив, що планує повернутися й до питання розпуску виконавчого комітету та, відповідно, звільнення всіх його заступників. Каже: вноситиме на розгляд депутатів тільки той документ, який узгоджений із департаментом управління справами та юридичного забезпечення.

– Звільняти виконком треба в цивілізований спосіб, аби не довести наше місто до колапсу, – сказав Анатолій Васильович.

За його словами, нині відбувається саботаж діяльності виконавчого комітету. Зокрема, уже декілька тижнів його представники не можуть навіть зібратися для розгляду проекту бюджету на наступний, 2018, рік. А це – один із найважливіших документів для забезпечення життєдіяльності міста, від ухвалення бюджету залежить і заробітна плата працівників комунальних служб.

– Як роботодавець, я не маю права лишати вчителів, медиків, інших працівників бюджетної сфери без заробітної плати, тож в наступному році працюватимемо за 1/12 цьогорічного бюджету (видатки зберігаються на рівні поточного року, але при цьому щомісячні бюджетні асигнування сумарно не можуть перевищувати 1/12 обсягу бюджетних призначень, встановлених рішенням про місцевий бюджет на попередній бюджетний період, – авт.), – каже він.

Позачергове пленарне засідання сесії, яке розпочалося 27 грудня, мер через блокування трибуни активістами закрив.
29.12.2017 09:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter