Гриценко про тендерно-народний сімбіоз Ніни Матвієнко й Антона Яценка

Гриценко про тендерно-народний сімбіоз Ніни Матвієнко й Антона ЯценкаАнатолій Гриценко - український політик, міністр оборони (2005—2007), голова Комітету ВР України з питань національної безпеки і оборони (від 2007), лідер партії "Громадянська позиція" і полковник запасу, написав у своєму блозі на Українській правді:
Тендерна палата, яка обікрала країну на десятки мільярдів – і дійсно народний артист, який надихав своєю творчістю кілька поколінь українців, десятки мільйонів людей. Як це може поєднуватися?
Виявляється, може. На жаль, на моїй рідній Черкащині, у Шевченковому краї...
Виступи Антона Яценка, кандидата від Партії Регіонів, своїми піснями у селах навколо Умані під час агітаційної кампанії супроводжує, ніколи б не подумав – народна артистка, золотий голос України Ніна Матвієнко.
Сумно бачити отакі тендерно-народні симбіози...
Ніна Матвієнко на сцені поряд із письменником Василем Шкляром, який виборює мандат на Львівщині – це б я зрозумів, але поряд із ПРовладною тушкою Яценком?!
17.10.2012 12:15
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
16:24 17.10.2012 vojka1950:
грицай- первым начал глубокий развал армии И НЕ МОЖЕТ НАЗЫВАТЬСЯ ПРОФЕССИОНАЛОМ ! Эта шленлра своими протухшими комментами УТОМИЛА!! Этот клоун был самым бездарным министром у размазни-юща! Он остается самым брехливым- протухшим- безрезультативным депутатишкой. На всех посадах ничего хорошего не сделал для вояк и украинцев. За пиарщиной грицацая отсутствуют конкретные результаты! Эта прыщатая - небритая- слощавая- мерзкая морда отталкивает людей. Грицай» не сбитый летчик»- он «ефрейтор с контузией от простреленной башки».Он рвется в раду не ради людей, а ради власть и депутатской неприкосновенности.. быть ближе к «бюджетному корыту»! Нажился отморозок от откатов от солдатских столовых, госзаказов, продажи техники, заводов, санаториев, детских лагерей! Переставай прикидыватся целкой! Его надо не во власть, его надо под суд! Гнать этого зрадныка и агента ЦРУ на нары! Он предаст оппозицию! Гриценко - комментируй все по поводу и без со своими братьям- сектантам от свидков иеговы! Ты дебильный должен понимать что твои вот такие перлы ослабляют оппозицию! Да что может понять » контуженый»???