НОВИНА ВІД ЧИТАЧА:А звідки все те багатство у того Зубика?

НОВИНА ВІД ЧИТАЧА:А звідки все те багатство у того Зубика?Чого тільки не роблять кандидати в народні депутати для отримання мандата народного обранця! Цікаві події відбуваються у 195 виборчому окрузі. Розмах передвиборчих інвестицій кандидата Володимира Зубика просто вражає. Такого Чорнобаївщина, Драбівщина та Чигиринщина ще не бачила. Хочеш, матеріальну допомогу в сумі 150 гривень - отримаєш! Хочеш, безкоштовну поїздку до столиці - матимеш! Хочеш, концерт гурту ТІК, почуєш! Хочеш побудувати церкву - допоможемо!
Допоможуть кожному, тільки зараз, бо потім забудуть. Адже на запитання - де Ви були 4 роки? - відповіді не має, лише зашились спогади про "Ліввелу" та цікаві будівельні компанії.
Тотальний підкуп виборця є окрасою передвиборчої компанії мультимільярдера. Можливо ті, хто так завзято, писали романтичний сценарій плану дій "Перемога", сподівались на те, що бідність народу допоможе їм реалізувати їх потреби.
А чи задумувались піар-менеджери про те, чи не виникне у народу запитання: "А звідки все те багатство у цього мессії?"
Звичайно ж і відповідь у народу знайдеться: "Накрали стільки, що вже не має де дівать!"
Сукупність всих подачок для народу викликає огиду. Чому це відбувається у період передвиборчої компанії, а потім все зникне і бідність продовжить косити простого громадянина.
Про яке покращення вже сьогодні, чи завтра можна говорити. Де воно? Можливо це ілюзія теперішньої влади. А можливо воно є, тільки в тих, хто може вершити такі благодійні вчинки передвиборчих піарів.
Куди не глянь, вскрізь бідність. Бідність у всьому і вскрізь. Не має її лише у верхніх ешелонах влади. Мабуть покращеня вже сьогодні відчувають тільки там.
Саме бідність є одною з найгостріших проблем України. І як не крути і що не кажи, а маємо те що є....
Читач Skin_
16.10.2012 17:50
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
10:04 17.10.2012 Oksana_Kolisnyk:
Дуже тривожно, коли людина, яку пов'язують з падінням цілої галузі в країні, виявляє інтерес до багатющого аграрного регіону напередодні повної комерціалізації земельних стосунків. Людоньки, берете гречку, вважаєте, що 150 грн. це вирішення всіх ваших питань і вияв поваги до вас - не сперечатимусь. Але подумайте, чи не заховати глибше до скринь акти на земельні ділянки? Проголосуєте - не волайте до журналістів, що вас обібрали, не пишіть губернатору і президенту. Ніхто вас не захистить: одні не зможуть, інші не схочуть, а треті ще й допоможуть потримати вас за горло...