Публіцистика "маленького кандидата" Мамалиги образила до глибини душі великий черкаський "Азот"

Публіцистика "маленького кандидата" Мамалиги образила до глибини душі великий черкаський "Азот"Черкаський «Азот» подає позов до суду проти кандидата в народні депутати по мажоритарному округу №194 Володимира Мамалиги за розповсюдження недостовірної інформації про діяльність підприємства. Про це повідомив голова правління ПАТ “Азот” Віталій Скляров на прес-конференції.
«Азот» хоче через суд отримати публічні вибачення від кандидата в депутати за «брехню» та домогтися спростування «неправдивої інформації наклепницького характеру» про підприємство, яку Володимир Мамалига розповсюдив в рамках передвиборчої агітації.
«Знаєте, для нас це справа честі. Судовий позов буде подано вже до кінця цього тижня. Це не матеріальний позов. Нам не потрібні гроші. Це питання репутації нашої компанії. Але ми хочемо змусити цю людину публічно вибачитись і опублікувати правду. Жителі Черкас мають взнати хто і як використовує брудні інформаційні технології. Він програє суд, оскільки збрехав, і згідно законодавства, він опублікує вибачення перед нами та опублікує правдиву інформацію тим же накладом і тим же форматом, яким вийшла його наклепницька стаття, – сказав Віталій Скляров.
Річ у тім, що в інформаційному бюлетені кандидата в народні депутати України по мажоритарному округу №194 Володимира Мамалиги, який було поширено у місті Черкаси накладом 50 тисяч примірників, було опубліковано статтю “Азот” – це життя… чи смерть…” в якій автор звинуватив підприємство в недотриманні екологічних норм. Окрім того, автор навмисне спотворив інформацію щодо різних соціальних проектів ПАТ «Азот» (реконструкція палацу культури «Дружба народів», ремонт міських доріг та придбання тролейбусу для міста).
Віталій Скляров нагадав, що ПАТ «Азот» пройшло міжнародну сертифікацію по стандартам ISO 14000:1, що є свідоцтвом якості екологічного менеджменту.
Голова правління підприємства переконаний, що розповсюдження брехні є прямим наслідком політичної боротьби, яка розгорнулась між кандидатами у депутати на виборчому окрузі №194.
«Почесний президент ПАТ “Азот” Валентина Жуковська балотується до Верховної Ради шляхом самовисування. Пан Мамалига є її опонентом, і саме тому з’являються такі статті, – пояснив «неджентльменський» вчинок кандидата Віталій Скляров
12.10.2012 13:00
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter