Трофімова натякнула "справжньому мужику" Булатецькому, що в нього - дівоча пам`ять

Трофімова натякнула "справжньому мужику" Булатецькому, що в нього - дівоча пам`ятьКандидат у народні депутати по 194-му виборчому округу Світлана Трофімова прокоментувала критичне висловлювання на її адресу опонента по виборам Миколи Булатецького, зроблене вчора на прес-конференції. Дослівно Трофімова заявила таке:
«Якщо Микола Іванович вважає, що роль кандидата в народні депутат у виборчий компанії – це розставити на кожній виборчій ділянці своїх представників , то я вважаю, що мета кожного кандидата донести свою ідею та свою програму до виборців. І хочу сказати, що по-перше, перед усім, щоб робити такі заяви, треба напевне знати, що це факт, а не просто видавати бажане за дійсне. А по-друге, Микола Іванович, напередодні виборів Ви мені сказали, що , якщо я піду на вибори-ви знімете свою кандидатуру на мою користь. Це слово «справжнього мужика»?!
Я бачу, що останнім часом , Ви частенько про мене згадуєте в своїх промовах-я приймаю це , як комплімент в свою сторону, хоч, думаю, джентльмени повинні по іншому виражати свою, нехай хоч і політичну але все таки зацікавленість! І Ваші сумнівні моніторинги лише доводять, що я реальний конкурент . Моя Вам порада: боятися мене не треба - переможе той, хто чесним шляхом дійде до фінішу-і я в це вірю!
А піддавати сумнівам мої наміри вважаю не коректним. Мої наміри чисті та прозорі. Я хочу, щоб в верховній Раді були розумні, конструктивні та результативні депутати. І закликаю виборців добре подумати та вибрати саме такого депутата».
12.10.2012 12:40
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
23:00 18.10.2012 CompyT:
Аполодую profi!
10:50 16.10.2012 profi:
Трофімову виключили з партії Батьківщита, потім з партії Удар. Не розумію на що вона сподівається. Що стосується намірів та прозорості це не та людини. Головна мета цієї люди це захист своїх бізнесових інтересів. Головна проблема України що саме такі люди приходять до влади. Їй на народ начхати.
19:02 13.10.2012 IB:
Я не згоден-все це маніпуляція свідомістю."Собака зарита"
Я не згоден-все це маніпуляція свідомістю."Собака зарита" не там....І акценти не ті....
12:26 13.10.2012 CompyT:
Ось і подумайте, кому ж це було вигідно. Напевне тій партії, яка не виправдала сподівань виборців і, намагаючись відволікти увагу суспільства від провального становища в соціально-економічній сфері, запустила в суспільство "мовний" розбрат. Мова - це основа нації і приниження її ролі - приниження нації.
Погоджуюсь з Вами, що насилля не найкращий спосіб демонстрації щирості намірів. Тож, робимо висновки відносно щирості та прозорості діяльності певних органів та окремих осіб, які застосували незаконне насилля на площі відносно Булатецького.
11:43 13.10.2012 IB:
Знаєте, коли пенсіонери, освіта,медицина та економіка країни занепадають-комусь дуже зручно переключати мізки людей на мовне питання та провокувати війну між націями в середині країни. На мою думку всі хто живе на україні-українці. Мова-засіб спілкування і не треба робити культ з цього. Знання, вивчення мови та спілкування на ній повинно бути щирим бажанням людини та не виглядати як насилля. Бо насилля завжди відштовхує самі щирі бажання.
А по поводу факту єднання промовчу...Досить і так бруду.
10:18 13.10.2012 CompyT:
Події на Соборній площі - лише епізод з життя Булатецького. По одному факту не визначити повноти особистості політика. Для цього слід аналізувати багаторічну діяльність.
Як-би по усій країні такі як Булатецький не піднялись проти ганебного "мовного" закону, влада не розпочала б діалогу з цього приводу. В цьому напрямку боротьба триває.
Щодо дипломатичності і вміння домовлятись. Взяти, для прикладу, факт єднання кандидатів Островської і Мамалиги на підтримку Булатецького.
А Бог усім Судддя!
07:47 13.10.2012 IB:
Шановний СотруТ, певно знаєте, що легше робити подвиг- важче залишатися щоденно порядною людиною. Нічого проти Б. особисто не маю. Але,багато чого не розумію в його поведінці і в його діях, в тому числі і дії на майдані.Окрім того, що це була шуміха коло персони Б. і його сина - і ВСЕ! Чого Він цим досяг для міста, людей-взагалі?І з цим він іде до ВР?
Хочеться бачити досвідченість та мудрість у наших політиків, хоч якісь пробліски культури та дипломатії, вміння конструктивно домовлятись та шось робити заради країн та українців, а не істеричність та самоствердження. І ні в якому разі, вибачте, не підставляти своїх дітей та не ризикувати їхнім здоров'ям.
А щодо С.Т. Ви маєте право на свою думку-так як і інші мешканці Черкас. Але ж все що Ви говорите, так само як і пан Б. - бруднувато та залишається не приємний присмак.І не тільки про С.Т., а й про інших. Бог Вам суддя.
00:20 13.10.2012 CompyT:
1. Чому ж ніхто так не вчиняє подібну показуху на майдані, як Булатецький разом із своєю дитиною? Чому ж ніхто не ризикує власною свободою і здоров`ям, щоб відстояти українські ідеали? А смакував він власну кров із розбитої губи...
2. Стосовно "дурень думокю багатіє", то це більше стосується Вашої фантазії щодо зняття кандидатури Булатецького на чиюсь користь. Ахінея якась.
3. А "благие дела" робляться так "чтобы левая рука не знала, что делает правая"(цитата із Святого Письма). Нажаль Ваша підзахисна про це ніколи не знала, а деякі священники забули. Тому це куплені медалі. І ніякої іншої оцінки їм ніхто не дасть. Щось на кшталт брошки, яка до православья не має ніякого стосунку. Згадайте про католичну індульгенцію.
4. Можливо С.Т. і на своєму місці. Я Вам вірю. То нехай там і залишається.Успіху їй.
5. Щодо мене, то я більш успішна людина ніж Ваша підзахисна і їй вже точно не заздрю.
Щодо Вас. Пораджу, в ході дискусії, не переходити на особистості, а доводити свою позицію шляхом переконання, а не образ. Інакше полеміка відбувається по принципу "сам козел" і переростає в базарну перепалку.
20:18 12.10.2012 IB:
Дурень думкою багатіє!
Ваш Булатецький заказав показуху на майдані-це вже ні для кого не скрет! І дуже гарно зіграв свою роль, а потім довнго обсмакував своє геройство!Все ніяк з ролі не вийде.А щодо технічного кандидата, то в Прочерку сьогоді читав, що це Булатецький планує знімати свою кандидатуру на користь УДАРовцам-так хто, скажіть технічний кандидат???А медалі Трофімова отримала за благие дела, так що й то правда: не треба лаяти....хай караван іде далі! Трофімова свою роботу робить-людина на своєму місті.Вам СотруТ бажаю меньше заздрості і більше здорового глузду.
13:09 12.10.2012 CompyT:
Я гадав, що Трофімова реалістка, а вона живе якимись фантазіями. Булатецький купи міліціонерів не злякався, а технічного кандидата з НАДнизьким рейтингом і купленими церковними медалями чого лякатись. Пропіарилась і добре. Кто-то лает, а караван идет. Перша прийде вітати з перемогою.