І знову 194-й:Чернявський знявся на користь Кондратенка

І знову 194-й:Чернявський знявся на користь Кондратенка Кандидат-самовисуванець по виборчому округу №194, голова громадського об’єднання «Черкаси – твій дім» Петро Чернявський оголосив про зняття себе з реєстрації на користь кандидата у нардепи від партії «УДАР Віталія Кличка» Андрія Кондратенка. Про об’єднання своїх зусиль кандидати повідомили 11 жовтня під час прес-конференції у Черкасах.
За словами Петра Олексійовича, рішення зніматися з виборчих перегонів виникло не спонтанно. Він вважає, що необхідно об’єднувати зусилля, аби не розпорошити голоси, і щоб знову не перемогли ті сили, які завжди були при владі.
– Нарешті з’явилася нова політична сила з новим лідером, якого знає не лише Європа, а й увесь світ. Віталій Кличко має дві вищі освіти, володіє чотирма мовами, і принаймні не плутає Ахметова з Ахматовою, – наголосив Петро Чернявський. – У команді Віталія Кличка зібралися всі мої друзі, однодумці, партнери. Тому я вирішив підтримати кандидата від партії «УДАР» Андрія Кондратенка. Він не горлопан, як деякі кандидати від опозиції, які ламають турнікети і більше нічого в житті не вміють. Він відповідальна, порядна людина. У нього інша ментальність, ніж у тих, хто з роками дискредитував себе.
У свою чергу кандидат від «УДАРу» Андрій Кондратенко заявив, що така консолідація дасть змогу піти назустріч одне одному і досягти успіху.
11.10.2012 17:30
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter