Москаль в Умані: всі листи Тимошенко з в`язниці - на офіційному сайті "Батьківщини"

Москаль в Умані: всі листи Тимошенко з в`язниці - на офіційному сайті "Батьківщини" 24 вересня народний депутат України Геннадій Москаль відвідав Умань, повідомила Черкаська обласна організація політичної партії "Фронт Змін".
Під час спілкування з уманчанами Геннадій Москаль заявив, що є лише один кандидат в народні депутати по округу № 200 від об’єднаної опозиції – Максим Поляков. А на запитання людей про поширення листів від Юлії Тимошенко на підтримку деяких кандидатів, Геннадій Геннадійович повідомив, що всі листи, які Тимошенко пише до людей з в’язниці, опубліковані на офіційному сайті партії.
-Всі листи від Тимошенко на офіційному сайті – інших не існує, - заявив Геннадій Москаль. – Був з'їзд, з'їзд чітко затвердив кандидатів від об'єднаної опозиції, все решта – абсолютні самозванці. Нечесно прикриватися тими листами, які нібито Тимошенко писала із місць позбавлення волі. З усіх 225 округів ні в кого з кандидатів таких листів нема. А такого листа, який поширюють в Умані, немає і бути не може.
Як ми вже повідомляли, в Умані поширювався лист від Тимошенко на підтримку кандидата в народні депутати по в/о №200 Павла Костенка.
25.09.2012 13:25
Якщо знайшли помилку - повідомте нам, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter